„Słowo Pana, które skierował do Joela, syna Petuela:”

Biblia Tysiąclecia: Księga Joela 1,1

Porównanie wersetów
Biblia Warszawska - Księga Ezechiela 45,25

Biblia Warszawska

W siódmym miesiącu, piętnastego dnia tego miesiąca, przez siedem dni tego święta tak samo przygotuje ofiary zagrzeszne, całopalne i z pokarmów wraz z oliwą.
Księga Ezechiela 45,25

Biblia Brzeska

Miesiąca siódmego a dnia piętnastego tegoż miesiąca, w dzień święty, tymże obyczajem wszytko czynić będziecie przez siedm dni, oddawając ofiarę tak za grzech, jako ofiarę zapalną i śniedną i też olej.
Księga Ezechiela 45,25

Biblia Gdańska

Siódmego miesiąca, dnia piętnastego tegoż miesiąca w święto także właśnie ofiarować będzie przez siedm dni, jako ofiarę za grzech, tak całopalenie, tak i ofiarę śniedną i oliwę.
Ezechyjel 45,25

Biblia Tysiąclecia

w miesiącu zaś siódmym, dnia piętnastego tegoż miesiąca, z powodu święta ofiaruje to samo, w ciągu siedmiu dni, jak również ofiarę przebłagalną, całopalenie, ofiarę z pokarmu i oliwę.
Księga Ezechiela 45,25

Biblia Jakuba Wujka

Siódmego miesiąca, piętnastego dnia miesiąca, w święto uroczyste, uczyni jako wyższej powiedziano przez siedm dni, tak za grzech, jako za całopalenie, i ofiarę, i oliwę.
Księga Ezechiela 45,25

Nowa Biblia Gdańska

Podczas uroczystości siódmego miesiąca, piętnastego dnia tego miesiąca, ma sprawiać tak samo przez siedem dni, zarówno ofiary zagrzeszne, całopalenia, jak i ofiary z pokarmów, i oliwę.
Księga Ezechiela 45,25

Biblia Przekład Toruński


Uwspółcześniona Biblia Gdańska

W siódmym miesiącu, piętnastego dnia tego miesiąca, w święto, będzie ofiarowywać właśnie to samo przez siedem dni, jak również ofiarę za grzech, całopalenie, ofiarę z pokarmów i oliwę.
Księga Ezechiela 45,25

American Standard Version

In the seventh [month], in the fifteenth day of the month, in the feast, shall he do the like the seven days; according to the sin-offering, according to the burnt-offering, and according to the meal-offering, and according to the oil.
Księga Ezechiela 45,25

Clementine Vulgate

Septimo mense, quintadecima die mensis, in solemnitate, faciet sicut supra dicta sunt per septem dies, tam pro peccato quam pro holocausto, et in sacrificio, et in oleo.
Księga Ezechiela 45,25

King James Version

In the seventh month, in the fifteenth day of the month, shall he do the like in the feast of the seven days, according to the sin offering, according to the burnt offering, and according to the meat offering, and according to the oil.
Księga Ezechiela 45,25

Septuaginta LXX


Textus Receptus NT


Young's Literal Translation

In the seventh [month], in the fifteenth day of the month, in the feast, he doth according to these things seven days; as the sin-offering so the burnt-offering, and as the present so also the oil.
Księga Ezechiela 45,25

World English Bible

In the seventh [month], in the fifteenth day of the month, in the feast, shall he do the like the seven days; according to the sin-offering, according to the burnt offering, and according to the meal-offering, and according to the oil.
Księga Ezechiela 45,25

Westminster Leningrad Codex

בַּשְּׁבִיעִי בַּחֲמִשָּׁה עָשָׂר יֹום לַחֹדֶשׁ בֶּחָג יַעֲשֶׂה כָאֵלֶּה שִׁבְעַת הַיָּמִים כַּחַטָּאת כָּעֹלָה וְכַמִּנְחָה וְכַשָּׁמֶן׃ ס
Księga Ezechiela 45,25
 

Nawigacja

BlueLetterBible.org

Np. Jhn 3:16 lub John 3:16 lub glory, heaven, majesty etc.Warto odwiedzić