„Nadto we drzwiach onej sieni sprawił zasłonę z hiacyntu, z szarłatu, z jedwabiu czerwonego, ze lnu kręconego hawtarską robotą, która była na dłużą dwadzieścia łokiet, a na wyższą i na szerzą na piąci łokiet, według kształtu inych opon onej sieni.”

Biblia Brzeska: 2 Księga Mojżeszowa 38,18

Porównanie wersetów
Biblia Warszawska - I Księga Kronik 7,28

Biblia Warszawska

Ich dziedziczną posiadłością i siedzibą było Betel z jego miasteczkami, w kierunku wschodnim Naaran a w kierunku zachodnim Gezer z jego miasteczkami, Sychem z jego miasteczkami aż do Ajja z jej miasteczkami.
I Księga Kronik 7,28

Biblia Brzeska

Tych osiadłość była i mieszkanie w Betel i w wioskach jego ku wschodu słońca Naran, a ku zachodu Gezer i z wioskami jego, k temu Sychem z wioskami jego, aż do Aza i wiosek jego.
1 Księga Kronik 7,28

Biblia Gdańska

A podle miejsc synów Manasesowych: Betsan, i wsi jego, Tanach i wsi jego, Magieddon i wsi jego, Dor i wsi jego. W tych mieszkali synowie Józefowi, syna Izraelowego.
1 Kronik 7,28

Biblia Tysiąclecia

Ich posiadłości i ich siedziby były w Betel i miejscowościach przynależnych; w Naaran ku wschodowi, a ku zachodowi w Gezer i miejscowościach przynależnych, w Sychem i miejscowościach przynależnych aż do Ajji i miast przynależnych.
1 Księga Kronik 7,28

Biblia Jakuba Wujka

A osiadłość ich i mieszkanie: Betel z córkami jego, a na wschód Noran, a na zachód Gazer i córki jego, Sychem i córki jego aż do Azy z córkami jego.
1 Księga Kronik 7,28

Nowa Biblia Gdańska

Zaś ich posiadłość i mieszkania to: Betel i jego wsie, na wschodzie słońca - Naaran, a na zachodzie słońca - Gezer i jego wsie, Szechem i jego wsie, aż do Aza i jego wsi.
1 Kronik 7,28

Biblia Przekład Toruński


Uwspółcześniona Biblia Gdańska

A ich posiadłości i miejsca zamieszkania to Betel i należące do niego miejscowości, na wschód – Naaran, a na zachód – Gezer i należące do niego miejscowości, a także Sychem i należące do niego miejscowości; aż do Gazy i należących do niej miejscowości.
I Księga Kronik 7,28

American Standard Version

And their possessions and habitations were Beth-el and the towns thereof, and eastward Naaran, and westward Gezer, with the towns thereof; Shechem also and the towns thereof, unto Azzah and the towns thereof;
1 Księga Kronik 7,28

Clementine Vulgate

Possessio autem eorum et habitatio, Bethel cum filiabus suis, et contra orientem Noran, ad occidentalem plagam Gazer et fili ejus, Sichem quoque cum filiabus suis, usque ad Aza cum filiabus ejus.
1 Księga Kronik 7,28

King James Version

And their possessions and habitations were, Bethel and the towns thereof, and eastward Naaran, and westward Gezer, with the towns thereof; Shechem also and the towns thereof, unto Gaza and the towns thereof:
1 Księga Kronik 7,28

Septuaginta LXX


Textus Receptus NT


Young's Literal Translation

And their possession and their dwellings [are] Beth-El and its small towns, and to the east Naaran, and to the west Gezer and its small towns, and Shechem and its small towns, unto Gaza and its small towns;
1 Księga Kronik 7,28

World English Bible

Their possessions and habitations were Bethel and the towns of it, and eastward Naaran, and westward Gezer, with the towns of it; Shechem also and the towns of it, to Azzah and the towns of it;
1 Księga Kronik 7,28

Westminster Leningrad Codex

וַאֲחֻזָּתָם וּמֹשְׁבֹותָם בֵּית־אֵל וּבְנֹתֶיהָ וְלַמִּזְרָח נַעֲרָן וְלַמַּעֲרָב גֶּזֶר וּבְנֹתֶיהָ וּשְׁכֶם וּבְנֹתֶיהָ עַד־עַיָּה וּבְנֹתֶיהָ׃
1 Księga Kronik 7,28
 

Nawigacja

BlueLetterBible.org

Np. Jhn 3:16 lub John 3:16 lub glory, heaven, majesty etc.Warto odwiedzić