„Z Onezymem, wiernym a miłym bratem, który jest z was; ci wam wszystko oznajmią, co się tu dzieje.”

Biblia Gdańska: Kolosensów 4,9

Porównanie wersetów
Biblia Warszawska - I Księga Kronik 6,63

Biblia Warszawska

A z tamtej strony Jordanu naprzeciw Jerycha, na wschód od Jordanu, od plemienia Rubena Beser na pustyni wraz z jego pastwiskami, Jachsę wraz z jego pastwiskami,
I Księga Kronik 6,63

Biblia Brzeska

A synom Merary wedle ich narodów losem się dostało dwanaście miast z pokolenia Ruben, z pokolenia Gad i z pokolenia Zabulon.
1 Księga Kronik 6,63

Biblia Gdańska

Synom Merarego według domów ich dostało się w pokoleniu Rubenowem, i w pokoleniu Gadowem, i w pokoleniu Zabulonowem losem miast dwanaście.
1 Kronik 6,63

Biblia Tysiąclecia

A za Jordanem, koło Jerycha, na wschód od Jordanu, od pokolenia Rubena: Beser w pustyni z jego pastwiskami, Jahsę z jej pastwiskami,
1 Księga Kronik 6,63

Biblia Jakuba Wujka

A synom zaś Merari według rodzajów ich od pokolenia Ruben i od pokolenia Gad, i od pokolenia Zabulon dali losem miast dwanaście.
1 Księga Kronik 6,63

Nowa Biblia Gdańska

A synom Merarego, według ich rodów, losem dostało się dwanaście miast - w pokoleniu Reubena, w pokoleniu Gada i w pokoleniu Zebuluna.
1 Kronik 6,63

Biblia Przekład Toruński


Uwspółcześniona Biblia Gdańska

Synom Merariego według ich rodzin przypadło losem od pokolenia Rubena, od pokolenia Gada i od pokolenia Zebulona – dwanaście miast.
I Księga Kronik 6,63

American Standard Version

Unto the sons of Merari [were given] by lot, according to their families, out of the tribe of Reuben, and out of the tribe of Gad, and out of the tribe of Zebulun, twelve cities.
1 Księga Kronik 6,63

Clementine Vulgate

Filiis autem Merari per cognationes suas de tribu Ruben, et de tribu Gad, et de tribu Zabulon, dederunt sorte civitates duodecim.
1 Księga Kronik 6,63

King James Version

Unto the sons of Merari were given by lot, throughout their families, out of the tribe of Reuben, and out of the tribe of Gad, and out of the tribe of Zebulun, twelve cities.
1 Księga Kronik 6,63

Septuaginta LXX


Textus Receptus NT


Young's Literal Translation

To the sons of Merari, for their families, from the tribe of Reuben, and from the tribe of Gad, and from the tribe of Zebulun, by lot, twelve cities.
1 Księga Kronik 6,63

World English Bible

To the sons of Merari [were given] by lot, according to their families, out of the tribe of Reuben, and out of the tribe of Gad, and out of the tribe of Zebulun, twelve cities.
1 Księga Kronik 6,63

Westminster Leningrad Codex

וּמֵעֵבֶר לְיַרְדֵּן יְרֵחֹו לְמִזְרַח הַיַּרְדֵּן מִמַּטֵּה רְאוּבֵן אֶת־בֶּצֶר בַּמִּדְבָּר וְאֶת־מִגְרָשֶׁיהָ וְאֶת־יַהְצָה וְאֶת־מִגְרָשֶׁיהָ׃
1 Księga Kronik 6,63
 

Nawigacja

BlueLetterBible.org

Np. Jhn 3:16 lub John 3:16 lub glory, heaven, majesty etc.Warto odwiedzić